DOKA IZOL – tepelná a akustická izolace střech

Zateplíme váš dům včetně podkroví

Naše společnost se orientuje na tepelné, foukané a akustické izolace. Provádíme izolace střech, stropních konstrukcí i podlah. Zajistíme zateplení podkroví i fasády. Zateplíme rodinné domy i průmyslové objekty. Návratnost investice je již od 3 let! Působíme v celém moravském regionu.

  • Dolany 104
  • 783 16 Dolany
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Foukané a zvukové izolace Akustické desky Wolf Jádrové vrtání betonu Energetický audit


Zateplení podkroví i podlahy

Izolujte svůj domov efektivně a dlouhodobě. Namontujeme vám tepelné, akustické a foukané izolace, jejichž vlastností využijete v zimě i v létě. Orientujeme se na izolaci šikmých a dvouplášťových střech, stěn i podlah. K naší práci využíváme izolaci Climatizer Plus – ekologickou a zdravotně nezávadnou izolaci na bázi celulózové vlny. K celulózovému vláknu jsou pak během výroby přidávány další látky a výsledek splňuje veškeré technické požadavky. Climatizer Plus je odolný proti plísním, ohni, hlodavcům a hmyzu a je vhodný k izolaci střech, stropních konstrukcí či zateplení podkroví.

Tepelné i akustické izolace

Izolace Climatizer Plus jsou vhodné k montáži nejen do rodinných domů a bytů či panelových domů. Hojně se využívají i k izolování průmyslových objektů. Kromě zateplení vašeho podkroví, fasády či podlahy vás také zbavíme hluku. Pomocí speciálních zvukových desek zajistíme akustickou izolaci vašeho objektu. Desky nainstalujeme přímo na dřevěné či betonové podlahy, čímž docílíme perfektního útlumu hluku.

CLIMATIZÉR +    CLIMASTONE    CLIMASTYREN    CLIMAWOOD

Před samotnou montáží provedeme termovizní snímkování vaší budovy a zpracujeme tepelně technický audit. Po zjištění energetických ztrát pro vás zpracujeme návrh jejich řešení. Pracujeme na novostavbách i dodatečném izolování budov.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Soubory ke stažení

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.